Поздравителен адрес от кмета на община Неделино Боян Кехайов по случай Курбан Байрам
Уважаеми съграждани,
Приемете моите най-сърдечни поздрави по случай свещения празник Курбан Байрам!
Тези светли дни носят послание за милосърдие, съпричастност, прошка и доброта. Те ни напомнят колко важни са човечността, уважението между хората и грижата към нуждаещите се. Нека празникът донесе здраве, мир и благоденствие във всеки дом, а трапезата бъде споделена с близки, приятели и съседи.
Вярвам, че с общи усилия ще продължим да градим общество, основано на разбирателство, толерантност и взаимно уважение.
Пожелавам на всички празнуващи светъл и благословен празник, изпълнен с радост, надежда и добри дела!
ЧЕСТИТ КУРБАН БАЙРАМ!
БОЯН КЕХАЙОВ
Кмет на Община Неделино